Jeśli chcesz ze mną pogadać -              na  gg: 1683372

http://republika.pl/tordy/

NAPISZ DO MNIE

 

         Imię Tomasz   Imiona w poezji   Horoskop Druidów    Powrót do strony głównej


TOMASZ 

 

 Osoba o tym imieniu jest człowiekiem inteligentnym, szlachetnym, kulturalnym i niezwykle subtelnym. Ma dar zjednywania sobie ludzi, urabiania ich na swój sposób, wciągania ich do wykonywanych wspólnie zadań zawodowych i publicznych. Ma duże uzdolnienia organizatorskie, dlatego szybko odnosi sukcesy. Miewa też po drodze kłopoty. Jednakże, jako, że ma umysł praktyczny, umie swoje troski w porę rozładować. Z przekonania jest konserwatystą, w działaniu postępowcem, w myśleniu nowoczesną osobą. Te wszystkie cechy ześrodkowują się i przynoszą mu sporo sukcesów. Rodzinę zakłada dość wcześnie, do swych obowiązków w małżeństwie i w rodzinie podchodzi z rozwagą, szanuje rodziców. Osoby te są wielkimi miłośnikami przyrody, odbywają wycieczki, czytają książki. Mają jednak również skłonności do gier hazardowych i nadużywania alkoholu.


Tomek Imieniny: 28 Stycznia, 7 Marca, 22 Czerwca, 3 Lipca, 22 Września, 21 Grudnia, 29 Grudnia
Imię dobre, do szczęścia skłonność silniejsza niźli do życia. Im starszy, tym jaśniej prawda wątpliwa wychodzi z ukrycia. Pęd w górę, miłość do światła coraz to z wiekiem się wzmaga i rosną z nią jednocześnie i wiara i odwaga. Niech strzeże się wsi zapadłej i kart, i wina, i koni, bo gdy się w nich pogrąży, już szczęścia nie dogoni. Tomkowie są ludźmi praktycznymi, chętnie angażują się we wszelkie materialne przedsięwzięcia, lubią zarabiać pieniądze i mają żyłkę do interesów. A ponadto są ruchliwi i prowadzą aktywne życie; nie boją się ryzyka, lubią wystawiać swój los na wielkie próby. Uda się, czy nie uda, wygram albo stracę - rasowy Tomek lubi takie emocje, a gra o wysokie stawki dodaje mu sił. Tomkowie są zwykle bardziej od innych ciekawi świata, chętnie i stałe się uczą, a także wiążą swój zawód lub zainteresowania z takimi miejscami, gdzie spotykają się ludzie, idee i wpływy z różnych krajów, gdzie mówi się różnymi językami i trzeba stale nadążać za zmieniającą się rzeczywistością.

 

23 listopada - 21 grudnia
żywioł: ogień
planeta: Jowisz
jakość: zmienna
dzień tygodnia: czwartek


kamień: szafir, szmaragd, opal
metal: cyna
kierunek: południowo-zachodni
kolor: purpura

 

Do góry


Imiona w poezji

 

Imię dobre, do szczęścia skłonność silniejsza niźli do życia;
im starszy, tym jaśniej prawda wątpliwa wychodzi z ukrycia;
pęd w górę, miłość do światła coraz to z wiekiem się wzmaga,
i rosną z nią jednocześnie i wiara, i odwaga.

Niech strzeże się wsi zapadłej i kart, i wina, i koni,
bo gdy się w nich pogrąży, już szczęścia nie dogoni,
już światła nie zobaczy, rzuci za prawdą gonitwę
i w rękę do życia nieskłonna uchwyci rewolwer lub brzytwę.

A jeśli koniecznie ma przepaść, ostrzeżcie go w sekrecie,
że najmniej rychło zginie, jeśli utonie w kobiecie.


Do góry

 

 Horoskop Druidów

Druidzi pełnili funkcje kapłanów, mędrców i wróżbitów.  Kontemplując w swoich świętych gajach, przyswajali sobie moc i mądrość drzew wśród których żyli. Uważali, że każdy w dniu narodzin jest przypisany do jakiegoś drzewa i posiada jego cechy.

Znając swoje drzewo, będziemy mogli posadzić je bliżej nas.  Rosnąc w pobliżu, wspierać nas będzie i chronić. Dotykając go, będziemy ładować się jego pozytywną energią. POSADŹMY GO W SWOIM OGRODZIE.    

 

Wg Horoskopu Druidów jestem spod znaku Buka

 

BUK

Są milczkami,ale z rozwiniętym poczuciem humoru. Umysły mają rozważne i praktyczne. Nie są zbyt oszczędni. Serca ich wypełnione są podniosłymi uczuciami, ale stronią od ryzyka. Powierzchownie piękni i dbający o higienę i estetykę. Dożywają późnej starości zachowując wiele cech młodzieńczych. No, może poza kolorem włosów. Wcześnie siwieją. W miłości nie starcza im fantazji, ale na małżonków nadają się bardzo dobrze.

 

Do góry


Jesteś   moim Gościem                  Powrót do strony głównej

Do góry